Мої бали з IELTS дуже низькі… Що робити?

Отже, ти склав іспит і на 13-й день приходять результати, які зовсім не влаштовують. Що робити у цьому випадку? По-перше – не сумувати і не засмучуватися. Давай розглянемо усі доступні варіанти!

Перший варіант, який спадає на думку – це перездавання тесту IELTS. На відміну від багатьох інших міжнародних іспитів, IELTS не накладає жодних обмежень щодо того, як часто ти можеш його складати, або як довго ти маєш чекати, перш ніж можна перездати.

Як каже офіційне джерело IELTS: “Ви можете зареєструватися на найближчу дату тесту IELTS, як тільки відчуєте, що готові це зробити”

Викладачі англійської SIMPLEX радять у таких випадках не поспішати реєструватись на найближчу дату. Спочатку уважно подивися на отримані бали з кожної частини іспиту і визнач у яких ти отримав найменше балів.

Часто до заповітного рівня буває достатньо підтягнути одну – “найслабшу” частину тесту – потренуватися вдома або, наприклад, взяти 1-2 індивідуальні заняття з викладачем.

Другий варіант, це звернутися до приймальної комісії вузу, до якого ти вступаєш.

Якщо твоя оцінка щодо IELTS зовсім трохи не дотягує до вимог навчального закладу, є шанс, що тебе можуть прийняти. Університети, школи та коледжі іноді готові виявити гнучкість щодо твоїх балів за IELTS, особливо якщо за іншими критеріями ти повністю підходиш і маєш високу успішність.

Також тобі можуть поставити додаткові умови, наприклад, зарахувати, якщо ти погодишся проходити додаткові заняття з англійської мови при вузі.

До речі, студенти, які поступають до закордонних вузів через SIMPLEX, отримують повну підтримку від наших менеджерів. У тому числі – ми спілкуємося з обраним вишом та підказуємо студенту про всі можливості. Наприклад, які документи потрібно надати під час вступу і чи можна їх чимось замінити.

Якщо навчальний заклад відмовляється зараховувати тебе з такими балами, то як варіант, ти можеш пошукати другий вуз — у сусідньому місті, а може, навіть і в іншій країні. Напевно, є школи або університети, для яких твій «поганий» бал, не буде таким уже поганим 🙂

Більшість університетів, коледжів та шкіл, окрім IELTS, також приймають і сертифікати інших міжнародних іспитів. Найбільш поширеною і найлогічнішою заміною екзамену IELTS може стати TOEFL. (Виняток – університети Великобританії, де сертифікат toefl не приймають)

Немає однозначної відповіді якийсь тест “простіше”, у кожного з них свої особливості. Але з досвіду багатьох наших студентів – деяким простіше здавати TOEFL, ніж IELTS, а деяким – навпаки.

Були навіть випадки, коли студент звертався до нас за підготовкою до екзамену IELTS, але після кількох пробних завдань переходив до підготовки з TOEFL і успішно складав цей іспит.

Ну а SIMPLEX бажає тобі високих балів та успішних надходжень! 😉