Чи можна обдурити екзаменатора IELTS?

Сподіваюся, заголовок цієї статті залучив тебе не тому, що ти хочеш списати IELTS, а лише для того, щоб знати про правила проведення іспиту 🙂

Отже, чи можна обдурити екзаменаторів IELTS? На 100% не можна! У центрах тестування з екзамену IELTS є суворі правила безпеки, які виключають можливість шахрайства.

До нас періодично надходять подібні питання, і я хотів би заздалегідь засмутити всіх, хто все ще сподівається на “чудо способи” скласти іспит без зусиль.

Чи можна схитрувати та принести “шпаргалку” на IELTS?

  • Принести відповіді щодо IELTS до тест-центру неможливо. Запитання ти зможеш побачити лише в день іспиту і вони ніде не публікуються заздалегідь. Отже, жодного шансу дізнатися відповіді заздалегідь немає.
  • Інші потенційні шахраї думають пронести із собою словник чи правила з граматики. Звичайно, це теж забороняється. Студенти зобов’язані звільнити всі свої кишені, перш ніж приступлять до тестування
  • Будь-які книги, блокноти або якісь (навіть порожні) чернетки не допускаються
  • Так само, до початку тесту потрібно зняти головні убори, шарфи та куртки
  • Забороняється використання будь-яких електронних носіїв (телефони, кишенькові комп’ютери та планшети)

І навіть якщо студенту вдалося таємно щось пронести, незважаючи на контроль, використовувати цю інформацію буде дуже важко. Співробітники тест-центрів постійно стежать за всіма студентами. Якщо тестований дістане телефон чи аркуш паперу, його відразу спіймають.

Чи можна послати когось скласти іспит замість себе?

IELTS також вживає заходів проти шахрайства у використанні особистих даних. Студенти, які складають іспит, повинні надати документ, що підтверджує особу (закордонний паспорт) з фотографією – при реєстрації на іспит.

У день тестування твої документи звіряють ще раз, а тебе фотографують. Після завершення іспиту IELTS (в той же день), фото буде відправлено до центру безпеки IELTS, де його звичайно порівнюють з фото у твоєму паспорті

Сподіваюся, ти просто хочеш знати про безпеку на іспиті IELTS, а не насправді думаєш про те, як списати. Що? Гадаєшь? Наполегливо прошу – одумайся. Зрештою, іспит лише підтверджує твій рівень мови. Але це не самоціль, сертифікат не зможе розмовляти англійською замість тебе 😉

Значно простіше і вигідніше просто добре підготуватися до іспиту і скласти його. Готуйся якісно разом із SIMPLEX і у тебе все вийде.