Офіційний пробний іспит TOEFL у SIMPLEX

Хочеш відчути себе на іспиті TOEFL? Хочеш спробувати свої сили в академічній англійській та дізнатися, скільки балів ти отримаєш, якщо зареєструєшся на іспит сьогодні?

info

Увага! На час воєнного стану проведення пробних тестувань в Дніпрі призупинено.

Замість цього ми пропонуємо провести індивідуальне заняття з викладачем ОНЛАЙН, на якому викладач оцінить – які бали ви б змогли набрати на сьогодні. Тест проходить 2 години, та коштує 1,100 грн.

Запишись на пробний тест у Дніпрі:

monetization_on

Вартість – 2100 гривень

schedule

Час проведення тесту узгоджується індивідуально

check_circle

Тривалість тесту – 4 години

event_available

Результат відомий наступного дня

place

Тест проводиться у офісі SIMPLEX.UA – Дніпро, вул. Королеви Єлизавети II, 2, офіс 3

announcement

Кількість місць обмежена

Пробний TOEFL складається з таких завдань, що трапляються на іспиті. Ти проходитиме всі 4 частини іспиту (Reading, Listening, Speaking і Writing) – так само як і на справжньому тесті.

Тривалість – 3,5-4 години.

Перевірка та результати

  • бали частинами Reading і Listening відомі відразу після проходження пробного тесту
  • бали частинами Speaking і Writing будуть перевірятися нашими викладачами і стануть відомі наступного дня

Ми надсилаємо звіт із результатами протягом 2-х робочих днів. У результатах ти знайдеш не лише бали, а й детальний опис кожної секції, а також рекомендації щодо покращення твоїх показників. Результати пробного Toefl дозволяють максимально точно визначити слабкі місця студента та ефективно підготовитись до іспиту.

Навіщо мені проходити тестовий тест TOEFL?

Toefl – складний та комплексний академічний іспит із перевірки всіх навичок англійської мови. У нього є свої правила здачі, особливі часові рамки та різні види специфічних завдань.

Тому ми рекомендуємо пройти пробний тест, щоб відчути іспит, зрозуміти принципи його проходження та зрозуміти, які саме завдання викликають у тебе труднощі. Це дозволяє в стислі терміни досягати високих балів, а також психологічно звикнути до тесту і менше хвилюватися під час цього іспиту.