Реєстрація на IELTS: питання та відповіді

Ви довго і старанно готувалися до іспиту і нарешті готові його скласти 🙂 З’явилися нові питання: Як зареєструватися на іспит? Де краще здавати? Коли отримаю сертифікат?

На ці та інші організаційні питання ми й відповімо у цій статті!

1. Де можна скласти іспит IELTS?

Ви можете здавати IELTS як в Україні, так і в будь-якій іншій країні, де є екзаменаційні центри IELTS (такі є в багатьох країнах). У Україні, іспит IELTS можна скласти у Дніпрі, Харкові, Львові, Києві, Запоріжжі та Одесі.

2. Які документи потрібні для реєстрації?

Бажано при реєстрації використовувати свій закордонний паспорт. Таким чином ви правильно вкажіть ім’я та прізвище англійською мовою, на це ім’я буде видано сертифікат.

Можна використовувати і паспорт громадянина країни, але в цьому випадку є ризик неправильно вести ім’я у транслітерації англійською. А якщо ім’я в закордонному паспорті не збігатиметься з сертифікатом – до вас можуть виникнути питання.

3. Потрібно реєструватися на IELTS в інтернеті чи місцевому тест-центрі?

Реєструватися потрібно самостійно на іспит онлайн через офіційний сайт BritishCounsil.

4. Скільки коштує реєстрація і сам іспит IELTS?

Реєстрація на іспит – безкоштовна.

Вартість складання офіційного іспиту IELTS від British Council – від 4500 гривень. Сплатити іспит потрібно протягом 5 робочих днів після реєстрації та отримання рахунку на оплату.

5. Чи існують обмеження за віком при здачі IELTS?

Якщо коротко- обмежень немає. Теоретично будь-яка людина, будь-якого віку може складати іспит IELTS. Питання лише в рівні вашої підготовки та які бали вам потрібно отримати.

На курсах підготовки до іспиту у SIMPLEX, наші викладачі проводять пробне тестування, визначають ваш рівень та оцінюють період за який ви зможете досягти потрібний рівень на наших курсів.

6. IELTS General або IELTS Academic – який вибрати?

Іспит IELTS Academic підійде вам, якщо ви збираєтеся вступати до шкіл, коледжів або університетів за кордоном. Саме цей сертифікат приймають як доказ вашого рівня англійської для подальшого навчання за кордоном.

Іспит IELTS General може підійти для підтвердження знань англійської мови при пошуку роботи або стажувань за кордоном, та в інших подібних випадках. Докладніше про типи іспитів читайте на цій сторінці IELTS

7. Як я дізнаюся, де саме проходитиме іспит?

Політика IELTS така, що точну адресу та місце проведення іспиту ви дізнаєтеся лише за 5-7 днів до самого іспиту в електронному листі. Тому, якщо плануєте складати іспит в іншому місті – подумайте про квитки і житло заздалегідь 😉

8. Коли та як я отримаю сертифікат IELTS?

Результати іспиту та бали ви дізнаєтесь через 13 днів після дати складання. Зазвичай того ж дня British Council надсилають сертифікат за адресою, яку ви вказували в день іспиту.

Сертифікат стандартно надсилають Укрпоштою з можливістю відстеження. Також можна замовити відправку через Нову пошту або самостійно забрати сертифікат в офісі British Council у Києві.

На цьому все. Якщо у вас ще залишилися питання з екзамену – сміливо ставте їх у коментарях!

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.